Aktualności

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 8

COROCZNE PODSUMOWANIE ROKU UNIQA 2016
23 lutego 2017 roku odbyło się coroczne podsumowanie roku Uniqa, na które przybyło 40 zaproszonych gości. Spotkanie poprowadził Dyrektor Przedstawicielstwa Generalnego w Białej Podlaskiej Pan Marek Łysakowski.
Dodano: 06 Kwiecień 2017
Order Finansowy dla ubezpieczenia Twój Biznes Plus
OBRAZEK

Ubezpieczenie UNIQA dla małych i średnich firm odznaczone Orderem Finansowym w plebiscycie miesięcznika Home&Market.

Miesięcznik Home&Market od lat wyróżnia w kilkunastu kategoriach firmy, które wnoszą innowacje na rynek usług finansowych. Docenia tych, którzy dostosowują produkty i usługi do potrzeb klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Spośród zgłoszonych przez instytucje finansowe produktów i usług redakcja miesięcznika wybiera te, które w znaczący sposób upraszczają życie przedsiębiorców i właścicieli gospodarstw domowych.  

W tym roku w kategorii Ubezpieczenie dla firm Order Finansowy został przyznany m.in. ubezpieczeniu Twój BIZNES Plus.

Dodano: 22 Marzec 2017
UNIQA Instytucją Roku 2016
OBRAZEK

UNIQA zdobyła tytuł Instytucja Roku 2016 w dwóch kategoriach: Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych i Najlepsza jakość obsługi w placówkach. Drugi rok z rzędu tytuł trafia do UNIQA. Badanie przeprowadził niezależny portal MojeBankowanie.pl

UNIQA została Instytucją Roku 2016. W ubezpieczeniowej kategorii Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych zajęła 3. pozycję. Z kolei w kategorii Najlepsza jakość obsługi w placówkach uplasowała się na 3. miejscu. Celem rankingu Instytucja Roku jest promowanie i wyróżnianie firm proklienckich.

- Bardzo nas cieszy, że drugi rok z rzędu zdobywamy tytuł Instytucja Roku. A jeszcze bardziej, że w drugiej edycji uzyskaliśmy ten tytuł aż w dwóch kategoriach. To wyróżnienie jest dla nas dodatkową motywacją – mówi Jarosław Matusiewicz, prezes spółek UNIQA w Polsce.

Dodano: 08 Marzec 2017
Promocja - Twój DOM Plus
OBRAZEK

Ubezpieczenie Twój DOM Plus jest skierowane zarówno do osób fizycznych, jak i osób prawnych. Umowę zawiera się poprzez ubezpieczenie od zdarzeń losowych co najmniej jednego z wymienionych przedmiotów tj. budynku mieszkalnego/lokalu mieszkalnego/ruchomości domowych/stałych elementów budynku lub lokalu mieszkalnego.

Dodano: 05 Styczeń 2017

 

Dodano: 23 Grudzień 2016
UNIQA wciąż w pierwszej trójce w rankingu Zdalne kanały kontaktu
OBRAZEK

Po kolejnej edycji badania jakości obsługi w zdalnych kanałach kontaktu w ramach rankingu Instytucja Roku 2016 UNIQA jest nadal na podium. Wynik z ostatniej edycji okazał się nieco lepszy niż ten z poprzedniej.

Dodano: 25 Listopada 2016
Program UNIQA Wspólnota - specjalne warunki PWM dla Wspólnot z nowymi budynkami - nowa odsłona od 18 listopada 2016
OBRAZEK

Zmianie uległ minimalny wiek budynku kwalifikującego Wspólnotę do Programu z 10 lat na 60 lat.

Program jest dla Państwa dostępny od 18 listopada 2016r. Mamy nadzieję, iż dzięki konkurencyjnej ofercie ochrony przyczyni się do rozwoju sprzedaży w segmencie nowych wspólnot mieszkaniowych.

Dodano: 23 Listopada 2016
Jesienna promocja na Twój DOM Plus
OBRAZEK

Od 7 listopada do 31 grudnia 2016 UNIQA proponuję Klientom jesienną promocję na Twój Dom Plus - ubezpieczania domu i mieszkania ze zniżką w wysokości 10%.

Dodano: 14 Listopada 2016
UNIQALNI na I miejscu w konkursie biuletynów wewnętrznych
OBRAZEK

Magazyn UNIQALNI po raz pierwszy startował w tym roku w konkursie Agape w kategorii Biuletyn wewnętrzny i od razu zajął I miejsce. Także Gazeta Uniqalna okazała się najlepsza w kategorii Projekt jednorazowy biuletynu. Dowiedz się, co docenili jurorzy.

Dodano: 18 Październik 2016
Honorowa i Złota Odznaka dla UNIQA
OBRAZEK

UNIQA od lat jest liderem na rynku ubezpieczeń dla mieszkalnictwa. Odznaczenia przyznawane przez środowisko spółdzielców świadczą o jakości naszych działań dla tego sektora. UNIQA otrzymała właśnie dwie kolejne odznaki.

Dodano: 11 Październik 2016

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 8

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line