Nowości w assistance do Twój DOM Plus

 We wtorek 16 maja zmianie ulega zakres usług assistance do ubezpieczenia „Twój DOM Plus”. Sprawdź, co nowego znajdzie się w naszej ofercie.

 Zmiany w assistance dla domu, które zaczną obowiązywać od 16 maja:

  • Podwyższone limity :

 

Było

Będzie

Interwencja specjalisty, Pomoc PC, AGD, RTV

600 zł na zdarzenie

1 500 zł na zdarzenie

Pomoc medyczna

1 000 zł na zdarzenie

1 500 zł na zdarzenie

Przedłużona ochrona
(poprzednia nazwa: przedłużona gwarancja)

2 000 zł

2 500 zł

  • Assistance Medyczny w zakresie podstawowym oraz rozszerzonym (organizacja i pokrycie kosztów konsultacji lekarskich, badań oraz rehabilitacji, infolinia medyczna)
  • Serwis bezpieczne rachunki: na wypadek hospitalizacji opłacenie bieżących rachunków, które odnoszą się do miejsca zamieszkania Ubezpieczonego i są przez niego opłacane
  • Pomoc w razie trudnej sytuacji losowej (śmierć dziecka, współmałżonka w wyniku NW): pomoc psychologa 10 wizyt, pomoc finansowa 1 000 zł
  • Organizacja zaległej imprezy urodzinowej, jeśli ubezpieczony był hospitalizowany w czasie swoich urodzin


Zachęcamy do przedstawienia klientom korzyści płynących z usług assistance, najlepszych na rynku w produktach dla mieszkań!

<<< Powrót
Dodano: 15 Maj 2017
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line