Aktualności

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 7

Twój BIZNES Plus - nowe ubezpieczenie dla MSP!
OBRAZEK

Twój BIZNES Plus to nowe ubezpieczenie dedykowane dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które będzie dostępne do sprzedaży już w maju 2016 r.

Twój BIZNES Plus to nowoczesne ubezpieczenie z unikalnymi klauzulami m.in. ubezpieczenia od upadłości likwidacyjnej, czy utraty czynszu oraz z atrakcyjną składką.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe UNIQA podpowiada najlepiej dobrany do profilu prowadzonej działalności zakres ochrony i proponuje najlepsze rozwiązania dla takich branż, jak:  gastronomia, sprzedaż detaliczna, usługi hotelarskie, usługi związane z ochroną zdrowia, usługi typu auto-serwis czy budownictwo.

Dodano: 29 Kwiecień 2016
Nowa odsłona e-polisy - sms i Przelewy24

Oferty elektroniczne można było do tej pory wysyłać jedynie drogą mailową, od dziś, tj. 20 kwietnia wysyłka oferty będzie możliwa również przez SMS. Nawet nie mając dostępu do komputera klient będzie mógł na smartfonie zapoznać się z ofertą ubezpieczenia i po zatwierdzeniu otrzymać polisę .

Kolejną nowością jest możliwość bezpośredniej, elektronicznej płatności za e-polisę. Po zakończeniu polisowania oferty, klient otrzymuje specjalnie wygenerowany link, za pomocą którego przechodzi do strony płatności w swoim banku. Tam musi jedynie zatwierdzić transakcję.

Dodano: 20 Kwiecień 2016
Od 01 kwietnia 2016 UNIQA obniżyła obowiązkowe OC pojazdów mechanicznych oraz zmodyfikowała ubezpieczenie AC

Od 01 kwietnia UNIQA obniżyła taryfę stawek bazowych w obowiązkowym ubezpieczeniu Odpowiedzialności Cywilnej.

Od 1 kwietnia UNIQA modyfikuje ubezpieczenie AC m.in. w zakresie:  

  1. Utrzymanie GSU dla pojazdów fabrycznie nowych przez 12 miesięcy (było 9 miesięcy). W przypadku ubezpieczenia pojazdu fabrycznie nowego, wartość pojazdu ustala się w oparciu o fakturę zakupu, przy czym wartość ta nie ulega zmianie dla celów danej umowy w okresie 12 miesięcy od daty wystawienia faktury zakupu, pod warunkiem, iż:

1) pojazd nie uległ uszkodzeniu,

2) nie nastąpiła zmiana właściciela pojazdu,

3) przebieg pojazdu nie przekroczył 30.000 km.

 

  1. Rozliczania szkód w wariancie kosztorysowym poprzez wprowadzenie:
  • kalkulacji w oparciu o ceny części typu "Q" i "P" (oraz definicję tych części)
  • korekty wartości części w przypadku części typu "O" (oraz definicję tych części)
Dodano: 08 Kwiecień 2016
Pakiety komunikacyjne UNIQA

Pomyśl, jak niewiele brakuje Ci do pełni bezpieczeństwa.
Zobacz szczegóły na filmie: https://youtu.be/kIm11fvE8LM?list=LLUUpELuxrjpLG7ntnL9T9Hg

Dodano: 07 Kwiecień 2016
Ordery finansowe 2015 dla UNIQA
OBRAZEK

Rehabilitacja i Twój Dom Plus to produkty UNIQA, które zostały wyróżnione w tegorocznej edycji Orderów Finansowych, przyznawanych przez magazyn Home&Market.

W marcowym wydaniu magazynu Home&Market ogłoszone zostały wyniki plebiscytu Ordery Finansowe 2015. UNIQA została nagrodzona w plebiscycie dwukrotnie.

Dodano: 30 Marzec 2016
Nowe indywidualne ubezpieczenie na życie - Spokojne Życie
OBRAZEK

Spokojne Życie (MART) to nowe elastyczne ubezpieczenie na życie w przystępnej cenie. Stanowi zabezpieczenie finansowe nie tylko dla rodziny ubezpieczonego, ale także dla niego samego.

Od 01.03.2016 roku UNIQA rozpoczęła sprzedaż rocznego, terminowego ubezpieczenia Spokojne Życie.

Dodano: 08 Marzec 2016
Pakiet Bezpieczeństwa - nowa wersja ubezpieczenia
OBRAZEK

Od 01.03.2016 roku UNIQA uruchomiła sprzedaż nowej, udoskonalonej wersji Pakietu Bezpieczeństwa.

Odświeżone indywidualne ubezpieczenie na życie można zawrzeć w ciągu 15 minut, a składki zaczynają się już od 26 zł miesięcznie. Rozwój ubezpieczeń na życie jest jednym z kluczowych elementów długofalowej strategii koncernu UNIQA. Spółka w Polsce od wielu miesięcy dynamicznie rozwija sprzedaż produktów życiowych ze składką regularną (zarówno indywidualnych, jak i grupowych).
Od 01.03.2016 roku UNIQA uruchomiła sprzedaż nowej, udoskonalonej wersji Pakietu Bezpieczeństwa.

Odświeżone indywidualne ubezpieczenie na życie można zawrzeć w ciągu 15 minut, a składki zaczynają się już od 26 zł miesięcznie. Rozwój ubezpieczeń na życie jest jednym z kluczowych elementów długofalowej strategii koncernu UNIQA. Spółka w Polsce od wielu miesięcy dynamicznie rozwija sprzedaż produktów życiowych ze składką regularną (zarówno indywidualnych, jak i grupowych).

Dodano: 08 Marzec 2016
Przedstawicielstwo Generalne UNIQA w Białej Podlaskiej na rok 2016r
OBRAZEK

Przedstawicielstwo Generalne UNIQA w Białej Podlaskiej prężnie działa na regionalnym rynku od 1993 roku. Od początku działalności zajmujemy się kompleksową obsługą ubezpieczeń skierowaną zarówno do osób fizycznych jak i do podmiotów gospodarczych oraz instytucji.

Dodano: 22 Luty 2016
Zmiany Assistance do ubezpieczeniu komunikacyjnego

W celu wzmocnienia konkurencyjności na rynku oraz uatrakcyjnienia oferty ubezpieczeń komunikacyjnych UNIQA z dniem 1 lutego 2016 roku UNIQA wprowadza nowe zmiany dotyczące produktu. Assistance do ubezpieczenia komunikacyjnego w UNIQA oferowany jest w czterech wariantach: Standard, Komfort Plus, Premium oraz VIP Plus.

Dodano: 22 Luty 2016
UNIQA Instytucją Roku 2015
OBRAZEK
  • UNIQA zajęła drugie miejsce w kategorii Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych rankingu Instytucja Roku 2015
  • Badanie przeprowadził niezależny portal MojeBankowanie.pl
  • UNIQA stale wprowadza zmiany, które poprawiają jakość obsługi klienta
Dodano: 22 Luty 2016

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 7

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line