O nas

UNIQA w Polsce działa od 1990 roku. Wiedza i doświadczenie zdobyte na międzynarodowych rynkach pozwoliły stać się jedną z większych grup ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży UNIQA dociera do klientów w całym kraju. Agenci zapewniają profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

UNIQA w liczbach:
  • Działa w 19 krajach Europy
  • Zrzesza 40 spółek
  • Zatrudnia 22 tysiące pracowników i agentów
  • Obsługuje 9,3 mln klientów
  • Sprawuje pieczę nad 16,5 mln umów
Przedstawicielstwo Generalne UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. w Białej Podlaskiej prężnie działa na regionalnym rynku od 1993 roku.
Od początku działalności zajmujemy się kompleksową obsługą ubezpieczeń skierowaną zarówno do osób fizycznych jak
i do podmiotów gospodarczych oraz instytucji.
 
Nasza oferta ujęta jest w 5 głównych grupach produktowych odzwierciedlających najważniejsze potrzeby zapewniające naszym klientom poczucie bezpieczeństwa.

Szeroka oferta UNIQA obejmuje ubezpieczenia:

 Ubezpieczenia Uniqa Biała Podlaska

Nasze działania każdego roku zyskują uznanie w oczach klientów oraz organizacji i partnerów branżowych.

 

Uniqa Biała Podlaska

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line