Zgłaszanie szkód

Jesteśmy z naszymi Klientami na dobre i złe. Niesiemy pomoc zawsze wtedy, gdy potrzebują pomocy i wsparcia solidnego partnera. Jeśli staniesz w obliczu nieszczęścia zespół likwidacyjny UNIQA pozostaje do Twojej dyspozycji. Oferujemy Ci bezzwłoczną i profesjonalną obsługę oraz gwarantujemy sprawny przebieg likwidacji szkody.

Jeżeli potrzebujesz pomocy na drodze lub za granicą zadzwoń na jeden z naszych numerów assistance:
 • W przypadku wypadku komunikacyjnego lub awarii +48 4266 66 500lub 0801 597 597 (dla posiadaczy Ubezpieczenia Auto Casco)
 • W przypadku zachorowania lub wypadku za granicą jeżeli posiadasz ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą lub ubezpieczenie podróży zagranicznej: +48 22 568 98 88
Jeżeli chcesz zgłosić szkodę lub wniosek o świadczenie z ubezpieczeń na życie jeden z następujących sposobów:
 • Zadzwoń do Centrum Pomocy Grupy UNIQA 0801 597 597*
  lub +48 4266 66 500(numer dla tel. kom.) - Centrum jest czynne siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
  Jest to najprostszy i polecany przez nas sposób. Nie będziesz musiał wypełniać druków – wszystkie informacje spisze nasz konsultant. Po złożeniu zgłoszenia trafi ono do najbliższego Centrum Likwidacji Szkód, skąd skonsultuje się z Tobą nasz rzeczoznawca w celu ewentualnego umówienia się w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie na oględziny i zakończenia procesu likwidacji szkody.
 • Przyjdź do jednego z naszych Centrów Likwidacji Szkód
 • Prześlij listem/faxem do CLS wypełniony druk zgłoszenia szkody, który znajdziesz w naszych placówkach oraz na stronie internetowej www.uniqa.pl .
Jeżeli chcesz zgłosić szkodę elektronicznie jest to możliwe na stronie: Elektroniczne Zgłoszenie Szkody

Adres Centrum Likwidacji Szkód:
Regionalne Centrum Likwidacji Szkód w Łodzi
ul. Gdańska 132

90-520 Łódź
Email: centrum.pomocy@uniqa.pl
 
Punkt Obsługi Klienta w Białej Podlaskiej
Al. Tysiąclecia 28A/15
21-500 Biała Podlaska
Telefon: 83 342 70 00
Fax 83 342 70 09
Email: przedstawicielstwo.biala.podlaska@uniqa.pl

Przy zgłaszaniu szkody pamiętaj o:

 • Terminie, w którym powinieneś nas powiadomić o zaistniałej szkodzie (termin zgłaszania szkody jest uzależniony od rodzaju ubezpieczenia, jakie posiadasz),
 • Komplecie niezbędnych dokumentów.
  Potrzebne informacje przekaże Ci nasz konsultant pod numerem telefonu 0801 597 597*, znajdziesz je także na naszej stronie internetowej oraz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
  Dzwoniąc do Centrum Pomocy lub jadąc do Centrum Likwidacji Szkód przygotuj zawsze co najmniej: polisę, dowód osobisty, dowód rejestracyjny (w przypadku szkód komunikacyjnych), dane drugiej strony zdarzenia (jeżeli występuje).
 • Druki niezbędne w procesie likwidacji szkód LINK 

 

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line