Aktualności

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 7

UNIQA została nagrodzona przez Wybór Konsumenta
OBRAZEK

Konsumenci wskazali ogólne cechy najbardziej cenione przy zakupie ubezpieczenia, na tym tle ocenili markę UNIQA oraz oferowane Assistance komunikacyjne. Produkt ten z początkiem lutego wchodzi do sprzedaży w nowej, jeszcze bardziej atrakcyjnej dla klientów wersji. Wybór Konsumenta to kolejne - po m.in. Laurze Konsumenta dla Twój DOM Plus i certyfikacie Dobra Polisa dla ubezpieczenia mieszkania lub domu ze składką płatną miesięcznie - wyróżnienie dla produktu oferowanego przez UNIQA. Fundamentalnym założeniem Wyboru Konsumenta jest rzeczywisty kontakt konsumentów z testowanym produktem lub usługą. System oceny i klasyfikacji marek składa się z kilku etapów badania, odzwierciedlających rzetelną opinię konsumentów na temat danego produktu lub usługi. Badanie dla UNIQA przeprowadzone zostało w trzech etapach

Dodano: 22 Luty 2016
Polisy elektroniczne
OBRAZEK
Sprawdź, jak łatwo możesz teraz kupić ubezpieczenie. Wszystko załatwisz nie wychodząc z domu, w mgnieniu oka!
Dodano: 11 Luty 2016
Wyższe kary za brak OC w 2016 roku

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) jest obowiązkowym ubezpieczeniem dla właścicieli samochodów. Od 2016 roku brak OC będzie skutkował nałożeniem wyższych niż dotychczas kar finansowych. O ile wyższych?

Dodano: 15 Styczeń 2016
Wsparcie finansowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 24 finał WOŚP
OBRAZEK

Z przyjemnością informujemy, iż UNIQA TU S.A. Przedstawicielstwo Generalne w Białej Podlaskiej wsparło organizację bialskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy która w tym roku wystartowała po raz 24.

Dodano: 11 Styczeń 2016
Radość odkrywania
OBRAZEK

Zapraszamy do zapoznania się z Ubezpieczeniem podróży zagranicznej Radość odkrywania

Radość odkrywania zapewnia pomoc w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń podczas wyjazdów zagranicznych.

Możliwość wyboru jednej z kilku sum ubezpieczenia, zwrotu kosztów leczenia za granicą w przedziale od 50 000 zł do 500 000 zł a także wybóru jednego z trzech pakietów Assistance.

Dodano: 07 Lipiec 2015
Szkolenie Agenta UNIQA TU SA /UNIQA TU na Życie SA 20.05.2015
OBRAZEK

Szkolenie odbywa się w dniu 20.05.2015 (środa) w godzinach od 14.00 do 16.00 w sali szkoleniowej UNIQA Przedstawicielstwo Generalne Biała Podlaska.
Szkolenie zamknięte, wyłącznie dla Agentów UNIQA Przedstawicielstwa Generalnego Biała Podlaska

Dodano: 13 Maj 2015
UNIQA w 4 edycji SUPER LIGA
OBRAZEK

Zapraszamy do zapoznania się terminarzem rozgrywek 4 edycji SUPERLIGA, gdzie możemy kibicować drużynie UNIQA sponsorowanej przez Przedstawicielstwo Generalne Biała Podlaska

Dodano: 16 Kwiecień 2015
Życzenia Wielkanocne 2015

Dodano: 30 Marzec 2015
UNIQA przystąpiła do Bezpośredniej Likwidacji Szkód w modelu PIU
OBRAZEK

UNIQA podpisała porozumienie w sprawie przyjęcia systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód wg rozwiązania wypracowanego przez Polską Izbę Ubezpieczeń.

1. UNIQA wprowadziła usługę Bezpośredniej Likwidacji Szkód już w czerwcu ubiegłego roku i jest jednym z dwóch ubezpieczycieli na rynku, którzy stosują bezpłatną i powszechną usługę BLS. Od tego czasu systematycznie rośnie liczba wniosków klientów o przeprowadzenie Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Dotychczas UNIQA zarejestrowała ponad 1500 szkód, wypłacając świadczenia na łączną kwotę ponad 4 mln zł.

Dodano: 30 Marzec 2015
UNIQA wygrywa
OBRAZEK

Piłkarska drużyna UNIQA rozpoczeła nową kolejkę Super Ligi. Na stronie organizatora można zobaczyć wyniki oraz galerię zdjęć ze spotkania.

Dodano: 11 Luty 2015

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 7

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line