NNW

Wypadki mogą zdarzyć się wszędzie: w pracy, w domu, w szkole, w samochodzie i na ulicy. Są nieprzewidywalne i niezależne od naszej woli. Można złagodzić ich skutki dzięki ubezpieczeniu następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to ubezpieczenie chroniące przed trwałym uszkodzeniem ciała lub śmiercią. ( Więcej )

Aby poznać szczegóły i otrzymać szczegółową ofertę  wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń.

Monika Ratajczak Monika Ratajczak
Specjalista ds. ubezpieczeń
Tel.: (83) 342 70 04 Formularz
Agnieszka Rycerska Agnieszka Rycerska
Doradca ds. ubezpieczeń
Tel.: (83) 342 70 01 Formularz

 

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line