Dom i mieszkanie

Planowanie, finansowanie, realizacja - włożyłeś wiele czasu, pieniędzy i wysiłku w stworzenie swojego domu. Zbudowałeś coś trwałego. Niekiedy trudno uwierzyć, że możesz to stracić w jednej chwili. Zawsze jednak może wydarzyć się coś nieprzewidzianego, coś co zniweczy cały Twój wysiłek, pochłonie pieniądze i zainwestowany czas. Dlatego wybór ubezpieczenia jest jedną z Twoich najważniejszych decyzji (Więcej).

Aby poznać szczegóły i otrzymać szczegółową ofertę  wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń.

 

Renata Romaniuk Sylwia Radzikowska
Doradca ds. ubezpieczeń
Tel.: (83) 342 70 02 Formularz
Dominika Kamińska Joanna Andrzejewska
Doradca ds. ubezpieczeń
Tel.: (83) 342 70 02 Formularz

 

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line