Ubezpieczenie NNW

NW

Kup onlineW pracy i w domu, w szkole i na ulicy, w tramwaju i w samochodzie, w dzień powszedni i podczas wakacji – nigdy nie wiemy co nas spotka. Wypadki zdarzają się wszędzie. Są nieprzewidywalne i zupełnie niezależne od naszej woli. Niestety niosą ze sobą niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Pamiętaj, że możesz mieć wiele polis NW w różnych firmach ubezpieczeniowych. W razie wypadku otrzymasz świadczenia ze wszystkich. (Więcej)

 

 

Aby poznać szczegóły i otrzymać szczegółową ofertę  wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń.

 

Renata Romaniuk Sylwia Radzikowska
Doradca ds. ubezpieczeń
Tel.: (83) 342 70 02 Formularz
Dominika Kamińska Joanna Andrzejewska
Doradca ds. ubezpieczeń
Tel.: (83) 342 70 02 Formularz

 

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line