Radość odkrywania

Zapraszamy do zapoznania się z Ubezpieczeniem podróży zagranicznej Radość odkrywania

Radość odkrywania zapewnia pomoc w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń podczas wyjazdów zagranicznych.

Możliwość wyboru jednej z kilku sum ubezpieczenia, zwrotu kosztów leczenia za granicą w przedziale od 50 000 zł do 500 000 zł a także wybóru jednego z trzech pakietów Assistance.

 

Wyjeżdżasz na wakacje, urlop? Skorzystaj ze specjalnie przygotowanego materiału, który pomoże Ci o niczym nie zapomnieć przed wyjazdem.

Kliknij i pobierz już teraz!

Szczegóły „Radość odkrywania” znajdą Państwo na stronie www.uniqa.pl

 

<<< Powrót
Dodano: 07 Lipiec 2015
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line