Polisy elektroniczne

Sprawdź, jak łatwo możesz teraz kupić ubezpieczenie. Wszystko załatwisz nie wychodząc z domu, w mgnieniu oka!
  • Skontaktuj się z naszym Przedstawicielstwem Generalnym , które przygotuje dla Ciebie ofertę i wyśle Ci ją na maila.
  • Jeżeli zainteresuje Cię ta propozycja wystarczy, że zaakceptujesz warunki ubezpieczenia klikając na link z maila i gotowe!
  • Polisę elektroniczną dostaniesz od ręki. Otrzymasz ją na maila, a także będziesz miał do niej dostęp przez dedykowaną specjalnie dla Ciebie stronę WWW.

Zobacz, jak prosty jest proces zakupu polisy elektronicznej:

<<< Powrót
Dodano: 11 Luty 2016
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line