UNIQA została nagrodzona przez Wybór Konsumenta

Konsumenci wskazali ogólne cechy najbardziej cenione przy zakupie ubezpieczenia, na tym tle ocenili markę UNIQA oraz oferowane Assistance komunikacyjne. Produkt ten z początkiem lutego wchodzi do sprzedaży w nowej, jeszcze bardziej atrakcyjnej dla klientów wersji. Wybór Konsumenta to kolejne - po m.in. Laurze Konsumenta dla Twój DOM Plus i certyfikacie Dobra Polisa dla ubezpieczenia mieszkania lub domu ze składką płatną miesięcznie - wyróżnienie dla produktu oferowanego przez UNIQA. Fundamentalnym założeniem Wyboru Konsumenta jest rzeczywisty kontakt konsumentów z testowanym produktem lub usługą. System oceny i klasyfikacji marek składa się z kilku etapów badania, odzwierciedlających rzetelną opinię konsumentów na temat danego produktu lub usługi. Badanie dla UNIQA przeprowadzone zostało w trzech etapach

W pierwszym klienci wybierali cechy jakimi kierują się przy wyborze ubezpieczenia. W drugim, osoby regularnie korzystające z usług ubezpieczeniowych, poddały ocenie cechy uprzednio określone przez nich jako najistotniejsze. Ostatni etap to bezpośredni kontakt konsumenta z produktem. W przypadku UNIQA było to Assistance komunikacyjne. Assistance komunikacyjne zostało wyróżnione Wyborem Konsumenta, a już od lutego produkt ten pojawia się w nowej, jeszcze lepszej odsłonie!

<<< Powrót
Dodano: 22 Luty 2016
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line