Przedstawicielstwo Generalne UNIQA w Białej Podlaskiej na rok 2016r

Przedstawicielstwo Generalne UNIQA w Białej Podlaskiej prężnie działa na regionalnym rynku od 1993 roku. Od początku działalności zajmujemy się kompleksową obsługą ubezpieczeń skierowaną zarówno do osób fizycznych jak i do podmiotów gospodarczych oraz instytucji.

Mamy zaszczyt poinformować, że po raz kolejny zostaliśmy w pełni samodzielną jednostką sprzedażową reprezentującą markę UNIQA w Regionie.

<<< Powrót
Dodano: 22 Luty 2016
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line