Nowe indywidualne ubezpieczenie na życie - Spokojne Życie

Spokojne Życie (MART) to nowe elastyczne ubezpieczenie na życie w przystępnej cenie. Stanowi zabezpieczenie finansowe nie tylko dla rodziny ubezpieczonego, ale także dla niego samego.

Od 01.03.2016 roku UNIQA rozpoczęła sprzedaż rocznego, terminowego ubezpieczenia Spokojne Życie.

Ubezpieczenie skierowane jest przede wszystkim do młodych małżeństw z dziećmi. Młodzi ludzie mają na starcie życia rodzinnego duże wydatki – zakup mieszkania (kredyt), edukacja dzieci, często są na początku drogi zawodowej i ich dochody nie są jeszcze zbyt wysokie. Spokojne Życie oferuje młodym osobom, które chcą zabezpieczyć finansowo bliskich na wypadek swojej śmierci, wysokie sumy ubezpieczenia za niskie składki. Opłacając składki regularnie, klient może kontynuować ubezpieczenie do 70. roku życia bez żadnych badań.

Spokojne Życie oferuje także jedną umowę dodatkową – od zachorowania na raka. Świadomość i zapotrzebowanie na taką ochronę wzrasta w Polsce z roku na rok w wyniku rosnącej liczby zachorowań na choroby nowotworowe.

Nowe ubezpieczenie, oprócz ochrony klienta na wypadek śmierci, daje dwie dodatkowe opcje:

  • wypłatę świadczenia w przypadku zdiagnozowania u niego choroby śmiertelnej (otrzymuje za życia 90 proc. sumy na którą jest ubezpieczony),
  • drugą opinię medyczną.

Druga opinia medyczna to nowość na rynku. W przypadku choroby klient może zweryfikować diagnozę u najlepszych lekarzy na świecie, specjalizujących się w danej jednostce chorobowej,  a także otrzymuje proponowany przez nich plan leczenia.

<<< Powrót
Dodano: 08 Marzec 2016
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line