Ordery finansowe 2015 dla UNIQA

Rehabilitacja i Twój Dom Plus to produkty UNIQA, które zostały wyróżnione w tegorocznej edycji Orderów Finansowych, przyznawanych przez magazyn Home&Market.

W marcowym wydaniu magazynu Home&Market ogłoszone zostały wyniki plebiscytu Ordery Finansowe 2015. UNIQA została nagrodzona w plebiscycie dwukrotnie.

Ubezpieczenie Rehabilitacja wyróżniono w kategorii Ubezpieczenie komunikacyjne, wspólnie z produktami Allianz i Compensy. Rehabilitacja to unikalny na rynku dodatek do OC i AC komunikacyjnego oferowanego w UNIQA. W razie wypadku zapewnia organizację i pokrycie kosztów całego procesu rehabilitacyjnego, obejmując ochroną wszystkich pasażerów pojazdu.

Ubezpieczenie domów i mieszkań Twój Dom Plus zostało z kolei docenione w kategorii Ubezpieczenie mieszkaniowe, dzieląc miejsce z ubezpieczeniami Warty i PZU. TDP ma innowacyjny zakres ochrony i jest przyjazny dla klienta –  nie ma m.in. wymogu sporządzania wykazu mienia.

Warto wspomnieć, że ubezpieczenia komunikacyjne UNIQA nie po raz pierwszy święcą triumfy – nasze assistance zostało nagrodzone Wyborem Konsumenta 2016. To także nie pierwsze wyróżnienia dla naszego flagowego ubezpieczenia mieszkania Twój Dom Plus. W 2014 r. produkt zdobył tytuł Laur Konsumenta.

Redakcja miesięcznika gospodarczego Home & Market przyznaje Ordery Finansowe od kilkunastu lat. W tegorocznej edycji przy ocenianiu zgłoszonych produktów sprawdzano, czy okazały się hitem, czy cieszyły się uznaniem klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Musiały też spełniać wysokie wymagania klientów i nadążać za zmieniającymi się warunkami na rynku. Wyróżnienia dla ubezpieczycieli przyznano w kategoriach: Produkt inwestycyjny, Ubezpieczenie na życie, Ubezpieczenie dla firm, Ubezpieczenie komunikacyjne, Ubezpieczenie mieszkaniowe.

<<< Powrót
Dodano: 30 Marzec 2016
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line