Nowa odsłona e-polisy - sms i Przelewy24

Oferty elektroniczne można było do tej pory wysyłać jedynie drogą mailową, od dziś, tj. 20 kwietnia wysyłka oferty będzie możliwa również przez SMS. Nawet nie mając dostępu do komputera klient będzie mógł na smartfonie zapoznać się z ofertą ubezpieczenia i po zatwierdzeniu otrzymać polisę .

Kolejną nowością jest możliwość bezpośredniej, elektronicznej płatności za e-polisę. Po zakończeniu polisowania oferty, klient otrzymuje specjalnie wygenerowany link, za pomocą którego przechodzi do strony płatności w swoim banku. Tam musi jedynie zatwierdzić transakcję.

Powyższe nowe funkcjonalności to kolejne usprawnienia procesu obsługi sprzedażowej i skrócenie czasu jego trwania. Mamy nadzieję, że kolejne udogodnienia sprawią, że jeszcze chętniej będą Państwo korzystali z usługi polisy elektronicznej.

 

<<< Powrót
Dodano: 20 Kwiecień 2016

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line