OC z tytułu prowadzenia działalności lub posiadania mienia

Od 29 kwietnia 2016 r. w ofercie UNIQA TU S.A. jest nowy produkt ubezpieczenia OC z tytułu prowadzenia działalności lub posiadania mienia.
Ubezpieczenie to jest odpowiedzią na potrzeby rynku i efektem pracy wielu osób, w tym przedstawicieli departamentów sprzedaży, jednostek terenowych i likwidacji szkód.

Nowe ubezpieczenie OC z tytułu prowadzenia działalności lub posiadania mienia jest przeznaczone dla dużych firm, prowadzących działalność usługową lub  produkcyjną, zainteresowanych wszechstronnym  zakresem ochrony. Taki właśnie zakres oferowany jest w ramach tego produktu, który wyróżnia się m.in.:

  •  jednym z najszerszych na rynku zakresem ubezpieczenia dostępnym w podstawie, w tym rozszerzeniem zakresu ochrony do terytorium Unii Europejskiej,
  •  definicją pracownika, która odzwierciedla aktualny model zatrudnienia na rynku.
  • listą klauzul rozszerzających zakres ochrony, według potrzeb klienta,
  • wieloma innymi walorami, o których mowa w materiałach marketingowych.

<<< Powrót
Dodano: 05 Maj 2016
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line