UNIQALNI na I miejscu w konkursie biuletynów wewnętrznych

Magazyn UNIQALNI po raz pierwszy startował w tym roku w konkursie Agape w kategorii Biuletyn wewnętrzny i od razu zajął I miejsce. Także Gazeta Uniqalna okazała się najlepsza w kategorii Projekt jednorazowy biuletynu. Dowiedz się, co docenili jurorzy.

Konkurs wydawnictw firmowych organizowany przez agencję wydawniczą Agape odbywa się już od 16 lat. UNIQA po raz pierwszy zgłosiła do konkursu swoje wydawnictwa - magazyn UNIQALNI oraz jednorazowy projekt Gazetę Uniqalną, wydaną z okazji 25-lecia firmy - oba okazały się zwycięzcami w swoich kategoriach. Wyniki zostały ogłoszone dziś.

- Magazyn firmy UNIQA zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie. Jak miło być świadkiem tak świadomego podejścia do operowania słowem, dobierania tematów, uwzględnienia szeregu gatunków dziennikarskich. I ogromny plus za dbałość o interpunkcję! - tak o UNIQALNYCH mówi Agnieszka Madej, dyrektor wydawnicza Agencji Agape.

Wśród nominowanych w kategorii Biuletyn wewnętrzny znalazło się pięć wydawnictw. UNIQALNI zajęli I miejsce, otrzymując 180,7 pkt (II miejsce - 165,4 pkt, III miejsce - 162,2 pkt). Nominacje do kategorii Projekt jednorazowy biuletynu otrzymały trzy wydawnictwa. Gazeta Uniqalna została oceniona najwyżej z nich (160,3 pkt). Maksymalna liczba punktów to 200.

W obu kategoriach przy ocenie brano pod uwagę:

  • cele, adresatów i wizerunek;
  • język, redakcję tekstów;
  • atrakcyjność wizualną, grafikę;
  • druk i oprawę.

Pod koniec 2013 roku nasz korporacyjny magazyn UNIQALNI przeszedł całkowitą metamorfozę. Szatę graficzną odświeżyliśmy także w tym roku. Wszystko po to, by w jeszcze bardziej atrakcyjny sposób prezentować Wam informacje o tym, co dzieje się w grupie, przybliżać UNIQALNYCH. Bardzo cieszymy się z wyniku konkursu. Tym bardziej, że w badaniu wewnętrznym, które przeprowadziliśmy w kwietniu tego roku 90 proc. ankietowanych uważało, że wydawanie magazynu ma sens, a w tym prawie połowa badanych opowiedziała się za papierową wersją magazynu. Ponad 70 proc. uznało, że poruszane tematy są ciekawe. Do tego sukcesu przyczyniło się jednak wiele osób - także Wy, Uniqalni. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w tworzeniu magazynu - dziękujemy za wypowiedzi i artykuły, które publikujemy na łamach magazynu UNIQALNI.

<<< Powrót
Dodano: 18 Październik 2016
OBRAZEKOBRAZEKOBRAZEKOBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line