Honorowa i Złota Odznaka dla UNIQA

UNIQA od lat jest liderem na rynku ubezpieczeń dla mieszkalnictwa. Odznaczenia przyznawane przez środowisko spółdzielców świadczą o jakości naszych działań dla tego sektora. UNIQA otrzymała właśnie dwie kolejne odznaki.

Od marca 2013 roku UNIQA współpracuje z Polską Federacją Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych (PFSZN). Celem tego partnerstwa jest popularyzowanie wiedzy o ubezpieczeniach oraz profesjonalne doradztwo w zakresie zabezpieczania mienia. Zaangażowanie UNIQA zostało docenione przyznaniem przez PFSZN Honorowej Odznaki za szczególny wkład we współpracę ze Stowarzyszeniami PFSZN.

<<< Powrót
Dodano: 11 Październik 2016
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line