UNIQA wciąż w pierwszej trójce w rankingu Zdalne kanały kontaktu

Po kolejnej edycji badania jakości obsługi w zdalnych kanałach kontaktu w ramach rankingu Instytucja Roku 2016 UNIQA jest nadal na podium. Wynik z ostatniej edycji okazał się nieco lepszy niż ten z poprzedniej.

Od 12 września do 10 listopada br. eksperci portalu MojeBankowanie.pl w ramach 2 edycji Instytucji roku 2016 zbadali jakość obsługi w zdalnych kanałach kontaktu u 42 ubezpieczycieli. Podczas badania sprawdzali stronę www pod kątem dostępnych form kontaktu, numerów telefonów oraz podstawowych informacji związanych z kontaktem. Weryfikacji podlegał również formularz kontaktowy, odpowiedź na zapytania e-mailowe, komunikacja poprzez czat, wideo-czat oraz kontakt z infolinią.  

UNIQA utrzymała 3. miejsce tuż za PZU i TU Europa, ale może jeszcze uda nam się przeskoczyć rywali? Ostatnia szansa na jeszcze lepsze oceny ekspertów nadarzy się podczas kolejnej ostatniej już fali badania, która startuje 1 grudnia. Jej wynik zdecyduje kto zostanie zwycięzcą tegorocznej edycji Instytucja Roku.

<<< Powrót
Dodano: 25 Listopada 2016
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line