UNIQA Instytucją Roku 2016

UNIQA zdobyła tytuł Instytucja Roku 2016 w dwóch kategoriach: Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych i Najlepsza jakość obsługi w placówkach. Drugi rok z rzędu tytuł trafia do UNIQA. Badanie przeprowadził niezależny portal MojeBankowanie.pl

UNIQA została Instytucją Roku 2016. W ubezpieczeniowej kategorii Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych zajęła 3. pozycję. Z kolei w kategorii Najlepsza jakość obsługi w placówkach uplasowała się na 3. miejscu. Celem rankingu Instytucja Roku jest promowanie i wyróżnianie firm proklienckich.

- Bardzo nas cieszy, że drugi rok z rzędu zdobywamy tytuł Instytucja Roku. A jeszcze bardziej, że w drugiej edycji uzyskaliśmy ten tytuł aż w dwóch kategoriach. To wyróżnienie jest dla nas dodatkową motywacją – mówi Jarosław Matusiewicz, prezes spółek UNIQA w Polsce.

Eksperci portalu MojeBankowanie.pl już drugi rok z rzędu badali jakość obsługi klientów w towarzystwach ubezpieczeniowych, bankach i firmach telekomunikacyjnych. W ostatniej edycji przebadali jeszcze więcej firm niż w ubiegłorocznej. W sumie w każdej z kategorii zorganizowanych zostało sześć edycji badania.

Badanie jakości obsługi w placówkach przeprowadzone przez portal MojeBankowanie.pl składa się z sześciu bloków, odzwierciedlających proces sprzedaży produktów. Ocenie podlega: pierwsze wrażenie, płynność obsługi, powitanie, komfort obsługi, rozmowa z doradcą oraz zakończenie rozmowy.

Z kolei badanie jakości obsługi w kanałach zdalnych składa się z trzech bloków, odpowiadających sposobowi szukania i realizacji kontaktu przez przeciętnego klienta:

  • Strona www oraz dostępne kanały kontaktu
  • Kontakt z infolinią
  • Kontakt drogą elektroniczną (email, formularz kontaktowy)
  • Nowość roku 2016 – kontakt przez czat i wideoczat.

W sumie pod lupę wzięto 42 firmy ubezpieczeniowe. UNIQA jest jednym z nielicznych towarzystw ubezpieczeniowych na rynku, które na stronie www umożliwia klientom kontakt zarówno za pośrednictwem formularzy kontaktowych, jak również czatu i wideoczatu.

MojeBankowanie.pl to portal o tematyce finansowo-biznesowej. Ważnym zadaniem portalu jest sporządzanie rankingów jakości pracy banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz firm telekomunikacyjnych.

Wszystkie informacje o rankingu oraz wyniki są dostępne na stronie www.instytucjaroku.pl

 

<<< Powrót
Dodano: 08 Marzec 2017
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line