Order Finansowy dla ubezpieczenia Twój Biznes Plus

Ubezpieczenie UNIQA dla małych i średnich firm odznaczone Orderem Finansowym w plebiscycie miesięcznika Home&Market.

Miesięcznik Home&Market od lat wyróżnia w kilkunastu kategoriach firmy, które wnoszą innowacje na rynek usług finansowych. Docenia tych, którzy dostosowują produkty i usługi do potrzeb klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Spośród zgłoszonych przez instytucje finansowe produktów i usług redakcja miesięcznika wybiera te, które w znaczący sposób upraszczają życie przedsiębiorców i właścicieli gospodarstw domowych.  

W tym roku w kategorii Ubezpieczenie dla firm Order Finansowy został przyznany m.in. ubezpieczeniu Twój BIZNES Plus.

TBP to produkt dla sektora MSP, ale dzięki elastycznej konstrukcji i prostocie w określeniu zakresu ochrony i kalkulacji składki jest dobrym rozwiązaniem także dla mikro przedsiębiorców. W ramach ubezpieczenia przedsiębiorca może zadbać o bezpieczeństwo finansowe chroniąc mienie, a także o majątek firmy od ewentualnych zobowiązań z tytułu wyrządzonych szkód. Może także zadbać o zdrowie swoje i swoich pracowników w ramach ubezpieczenia NNW. Dodatkowo zyskuje darmowe usługi assistance, jak np. sprzątanie po szkodzie, wsparcie w razie awarii sprzętu komputerowego. Klienci mają do wyboru trzy warianty ubezpieczenia: Szybki, Pełny i Wynajem.

TBP wprowadzony w 2016 r. szybko zyskał sympatię zarówno klientów, jak i agentów.  Sprzedaż nowego pakietu zanotowała wzrost na poziomie prawie 40 proc. w czwartym kwartale 2016 roku.

Ordery Finansowe to nie jedyne wyróżnienie dla UNIQA w tym roku - otrzymaliśmy także tytuł Instytucja Roku.

<<< Powrót
Dodano: 22 Marzec 2017
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line