COROCZNE PODSUMOWANIE ROKU UNIQA 2016

23 lutego 2017 roku odbyło się coroczne podsumowanie roku Uniqa, na które przybyło 40 zaproszonych gości. Spotkanie poprowadził Dyrektor Przedstawicielstwa Generalnego w Białej Podlaskiej Pan Marek Łysakowski.

Dyrektor opowiedział zaproszonym gościom o zrealizowanym planie za 2016 rok i przedstawił plany na kolejny. Nie obyło się bez nagród dla najlepszych Agentów Uniqa. Swoją obecnością i wystąpieniem zaszczycił nas Wiceprezes TU Uniqa Pan Adam Łoziak.

Szczegóły

<<< Powrót
Dodano: 06 Kwiecień 2017

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line