Zdalne oględziny bez spotkania z rzeczoznawcą

Zdalne oględziny bez spotkania z rzeczoznawcą? Teraz to możliwe. Wdrażamy mobilną, bezpłatną aplikację UNIQA Smart, dzięki której klient lub agent może natychmiast przekazać do UNIQA zdjęcia uszkodzonych przedmiotów niezbędne dokumenty. Dowiedz się, jak działa aplikacja.

Zgłoszenie szkody wiązało się dotychczas z koniecznością spotkania z rzeczoznawcą w celu oględzin. Teraz - dzięki mobilnej aplikacji na smartfony UNIQA Smart - oględziny uszkodzonych pojazdów, czy mienia można przeprowadzić o wiele szybciej i płynniej. I może to zrobić zarówno sam klient, jak i agent - jeśli klient do niego zadzwoni, że ma szkodę.
Podczas zgłaszania szkody klient dowiaduje się o możliwości i sposobie skorzystania z aplikacji, którą można pobrać na stronie sklepu Play. Umawia się na dogodny termin wirtualnych oględzin. Po nawiązaniu połączenia z rzeczoznawcą klient otwiera aplikację, wybiera przycisk „Oględziny” i wprowadza np. numer polisy. Po jego zapisaniu uruchamia się podgląd z aparatu smartfona. Ważne, aby klient miał ustawiony tryb głośnomówiący, bądź używał słuchawek. Rzeczoznawca informuje bowiem na bieżąco, jakie elementy i dokumenty należy pokazać. Telefon klienta stanowi kamerę dla rzeczoznawcy, za pomocą której wykonuje on zdjęcia pokazywanych dokumentów i elementów pojazdu lub mienia.

Aktualnie, ponieważ ponad 60% użytkowników smartfonów korzysta z systemu operacyjnego Android, aplikacja jest dostępna właśnie na ten system. Jednak w dalszych krokach planujemy rozszerzenie aplikacji UNIQA Smart również na system operacyjny IOS.

<<< Powrót
Dodano: 27 Czerwiec 2017
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line