Oferta pracy - Specjalista ds. indywidualnych i grupowych ubezpieczeń na życie

Grupa ubezpieczeniowa UNIQA stawia na jakość produktów ubezpieczeniowych, wysoki standard obsługi klienta oraz stabilność zatrudnienia w międzynarodowej firmie.

Masz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń indywidualnych i grupowych na życie, chcesz pracować z najlepszymi?   Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. indywidualnych i grupowych ubezpieczeń na życie

(miejsce pracy: Przedstawicielstwo Generalne UNIQA Biała Podlaska)

Nasza oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • pakiet benefitów (możliwość nabycia karnetu sportowego, zniżki na ubezpieczenia),
  • program szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazna atmosfera pracy w firmie, cieszącej się ogromnym zaufaniem klientów.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń,
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu klientów,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami,
  • dynamizm, przedsiębiorczość, nastawienie na cel i konsekwencja w działaniu,
  • dobra organizacja pracy,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Twoje zadania:

  • Aktywne poszukiwania klientów,
  • Przygotowywanie ofert dla klientów,
  • Sprzedaż ubezpieczeń indywidualnych i grupowych na życie,
  • Obsługa posprzedażowa klientów życiowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres marta.debek@uniqa.pl

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Dodano: 02 Październik 2018
OBRAZEK