Beztroskie Dziecko Indywidualne ubezpieczenie na życie

Dziecko to największy skarb. Dajesz mu wszystko, czego potrzebuje. Zapewniasz najlepsze wychowanie, najweselszą zabawę. Chcesz, by miało beztroskie dzieciństwo. Ale nie zawsze da się uniknąć bolesnych doświadczeń. Dlatego zabezpieczswoje dzieci na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. 

 

Załącznik 1
Załącznik 2

 

 

<<< Powrót
Dodano: 10 Październik 2018
OBRAZEK

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line